Zoznam prihlásených na PROFIN CAR Ostrá Lúka 2021 sa postupne zapĺňa

Majstrovstvá Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2021 majú za sebou po Slovakia Ringu a Šternberku dva pretekárske víkendy. Teraz sa pretekárske oči zameriavajú na podujatie neďaleko Zvolena.


PROFIN CAR Ostrá Lúka 2021 sa bude konať v dňoch 8.- 9.mája 2021. Ako sme už písali v predchádzajúcej správe, udeje sa tak pre Ostrú Lúku v trochu netradičnom termíne. Napriek tomu sa zoznam prihlásených postupne zapĺňa a dnes v ňom figuruje viac ako tridsať jazdcov a to nielen zo Slovenska, ale aj susednej Českej republiky. O tom, že tohtoročná Ostrá Lúka bude mať naozaj štartové pole veľmi rozmanité a chýbať nebudú ani zaujímavé mená dokazuje fakt, že k dnešnému dňu v zozname prihlásených nechýba legenda slovenského motoristického športu Igor Drotár, ale ani úradujúci majster Slovenska z minulého roku Martin Juhás. Bonbónikom určite bude aj premiérový štart Mareka Rybníčka s vozidlom KTM X - BOW – GTX, či domáci matadori Martin Matuška s formulou, ale aj bratia Beníkovci na svojich nádherných historických vozidlách.


Jedno je isté. Prihlásených určite ešte v najbližších dňoch pribudne množstvo, ale radi by sme všetkých potencionálnym záujemcom o štart pripomenuli, že ukončenie prihlasovania na PROFIN CAR Ostrá Lúka 2021 končí dňa 3.5.2021 presne o polnoci. Zoznam prihlásených, ako aj prihlášku na podujatie, nájdete na web stránke http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php. Zvláštne ustanovenia k podujatiu sú zverejnené na web stránke Slovenskej asociácie motoristického športu, konkrétne na http://sams-asn.sk/pdf/dok003250.pdf.


Podujatie PROFIN CAR Ostrá Lúka 2021 je plánované v dňoch 7. – 9.5.2021 na trati medzi Budčou a Ostrou Lúkou, pričom jej dĺžka je 2650 metrov. O tom, či sa podujatia budú, alebo nebudú, môcť zúčastniť aj diváci, o tom vás budeme priebežne informovať. Zatiaľ je jasné jedno, že podujatie PROFIN CAR Ostrá Lúka 2021 sa bude konať podľa aktuálnych proti pandemických opatrení a za sprísnených hygienických a bezpečnostných predpisov.


Miro Majláth
tlačový tajomník
PROFIN CAR Ostrá Lúka 2021  

Spolupracujeme