Končí sa prihlasovanie na Moldavu!

Pozor! Dôležitá informácia pre všetkých, ktorí sa ešte nerozhodli a nepodali prihlášku na štart RALLY MOLDAVA 2025.



Predbežná štartová listina predposledného podniku Majstrovstiev Slovenska - RALLY MOLDAVA 2025 - hlási doteraz šesť desiatok prihlásených posádok. Toto číslo sa však môže ešte zvýšiť do dnešnej polnoci, kedy sa definitívne uzatvára prihlasovanie sa. 


2. ročník RALLY MOLDAVA premiérovo privíta najvyššiu kategóriu národného šampionátu automobilových súťaží a ponúkne startujúcim aj divákom veľmi zaujímavé súboje na viacerých úrovniach. Lákadlom je vhodená rukavica do boja o najcennejší titul od Romana Odložilíka, ktorý nečakane vyhral v silno bodovanej súťaži v Martine. Šampióni Melichárekovci síce majú 108 bodový náskok, no v hre je stále 240 bodov a v rely nikdy nie je nič isté pred cieľovou čiarou. Zaujímavé perspektívy konfrontácie na ďalších úrovniach si rozoberieme po oficiálnom zverejnení štartovej listiny.



Nateraz si ešte pripomeňme, že v Moldave nad Bodvou sa bude súťažiť na úrovni Medzinárodných majstrovstiev Slovenska (MMSR a MSR), v Slovenskom rally pohári (SRP) a vypísané sú aj národné majstrovstvá pre historické vozidlá (MSR RHA) a pre posádky Slovenskej trofeje rally pravidelnosti historických vozidiel (STRHP). To všetko už o necelé dva týždne, v dňoch 3. – 4. októbra 2025. 

 

Posledná možnosť prihlásiť sa na štart súťaže s jednými z najkrajších úsekov rýchlostných skúšok na Slovensku je na webovej stránke SAMŠ-u a končí sa dnes (23. 9. 2025) o polnoci. 

Ľuboš Kašický, tlačový tajomník

Spolupracujeme