Informácie pre divákov ohľadom výberu vstupného

Usporiadatelia z AOS klubu Poprad, tak ako rad svetových, európskych usporiadateľov a niekoľkých vybraných slovenských motoristických podnikov sa rozhodli pre výber vstupného na jednotlivé rýchlostné skúšky vrátane servisnej zóny. Na tohtoročný 51. ročník LIQUI MOLY Slovakia Rallye Tatry (23. - 25. 5. 2024) bola stanovená pre divákov jednotná cena vstupenky vo výške 10 euro. Zakúpením vstupeniek podporíte rally pod Tatrami.

Výber vstupného sa uskutoční po celú dobu rally v areáli servisnej zóny na letisku Poprad-Tatry, shakedown v blízkosti Šuňavy a všetkých rýchlostných skúškach (SS) vrátane mestskej okruhovej SS v Poprade. Servisný areál bude umiestnený po celý čas rally opäť v priestoroch Popradského letiska, kde bude vyznačené parkovisko pre divákov zadarmo. Zadarmo bude vstup na piatkový slávnostný štart vrátane popoludňajšej autogramiády (24. mája) a sobotňajší cieľ (25. mája). Výber vstupného na okruhu začne o 18:30 hod. a prvých 500 platiacich divákov dostane darčeky z kolekcie merchandise od LIQUI MOLY SLOVAKIA RALLYE TATRY.


VSTUPNÉ:

Pripravený je jeden druh vstupeniek - tzv. VSTUPENKA v cene 10 € v podobe pásky na ruku. Vstupenky zakúpite iba na mieste pred vstupmi do diváckych priestorov na rýchlostných skúškach a pri vstupe do servisnej zóny. Na sobotný deň platí jedna zakúpená vstupenka na obe rýchlostné skúšky (Toporec, Reľov). 

Pozor! Deti do 150 cm výšky a ZŤP - zdravotne ťažko postihnutí (na mieste je potrebné predložiť preukaz ZŤP) majú vstup zadarmo. Vstupné sa bude vyberať aj na nedeľný, 1. Tatranský rallye slalom (26. mája) v priestoroch letiska, kde vás čaká prekvapenie.


Vďaka vstupenkám sa môžete dostať do všetkých nasledujúcich diváckych priestorov: Piatok 24. mája: servisná zóna letiska Poprad-Tatry, shakedown Šuňava, RS 1. Sobota 25. mája: servisná zóna letiska Poprad-Tatry, RS 2, 3, 4, 5, 6, 7. 

Zóny na sledovanie: shakedown Šuňava (divácke miesta), slávnostný štart a cieľ na Námestí sv. Egídia pred OC Forum (vstup zdarma) – mestský nočný okruh Poprad (divácke miesta) – rýchlostné skúšky Toporec, Reľov (divácke miesta) – servisné parkovisko letisko Poprad-Tatry.  Mapy rýchlostných skúšok sú zverejnené na oficiálnej internetovej adrese: www.rallyetatry.sk


Vstupenky (pásky na ruku) oprávňujú na vstup do priestorov vymedzených pre divákov na jednotlivých rýchlostných skúškach a umožňujú prístup do servisného areálu (okrem vymedzených priestorov nie je vstup divákov odporúčaný). Diváci sa nesmú v žiadnom prípade pohybovať v zakázaných priestoroch pri trati RS! Prosím dbajte všetky pokyny usporiadateľov na rýchlostných skúškach, dodržujte bezpečnostné pravidlá a tak svojim správaním prispejte k úspešnému priebehu rally.

Organizácia súťaže stojí nemalé finančné prostriedky, ďakujeme vám za vašu priazeň a podporu. Výťažok zo vstupného sa použije na zabezpečenie organizácie podujatia.

Ďalší spravodajský servis v rámci 51. LIQUI MOLY SLOVAKIA RALLYE TATRY 2024 prinesieme v nasledujúcich tlačových správach. Uverejnené budú postupne na oficiálnej webovej stránke www.rallyetatry.sk, na facebookovom a instagramovom profile.

Roman ORDELT
tlačový tajomník
51. LIQUI MOLY Slovakia Rallye Tatry

Spolupracujeme