Druhé miesto na Rally Kipard pre RUFA-MOTOR SPORT Team

Slovenský RUFA-MOTOR SPORT Team spoločne s poľskou posádkou Grzegorz Grzyb – Michal Poradzisz vybojovali druhé miesto absolútneho poradia v rámci 2.Rally Kipard 2020.

Posádka Grzegorz Grzyb a Michal Poradzisz sa počas víkendu 24. – 25.10.2020 spoločne so slovenským RUFA-MOTOR SPORT Teamom zúčastnila podujatia zaradeného do poľského rally seriálu MRF TARMAC MASTERS 2020. To pokračovalo svojim štvrtým kolom na 2.Rally Kipard 2020. Táto súťaž napriek kratším rýchlostným skúškam sa nakoniec ukázala ako veľmi náročná a to nielen z dôvodu meniacemu sa počasiu, či hustej hmle, ale aj poriadne nabitej konkurencii, ktorá sa tu zišla z viacerých európskych krajín. Výsledkom bolo druhé miesto absolútneho poradia pre posádku RUFA-MOTOR SPORT Teamu.

„Bola to poriadne náročná súťaž. V jej úvode bola na rýchlostných skúškach poriadne hustá hmla a trate boli mokré. Postupne ako hmla opadla, trate obsychali a tak naša posádka mohla prejsť na suché pneumatiky. Súboje boli rovnako veľmi vyrovnané a bojovalo sa doslova o každý centimeter trate. Grzegorzovi s Michalom sa podarilo vyhrať dve z piatich odjazdených rýchlostných skúšok a od absolútneho víťazstva ich delili iba tri sekundy. Ale som spokojný, Grzegorz opäť dokázal, že vie byť nesmierne rýchly a štvoricu slovenských absolútnych majstrovských titulov, ako aj dvojicu titulov absolútneho poľského rally majstra, či tohtoročný titul prvého vicemajstra si zaslúži. Spolupráca s Michalom je perfektná, za čo im aj touto cestou ďakujem. Pochvalu a poďakovanie si samozrejme zaslúži aj TOP CARS, ktorý pripravuje našu Škodu Fabia R5 EVO2 a samozrejme veľká vďaka patrí aj obchodným partnerom nášho tímu,“ zhodnotil manažér RUFA-MOTOR SPORT Teamu.