Akreditácia press a uzávierka prihlášok na PROFIN CAR Ostrá Lúka 2021

Počas nadchádzajúceho víkendu odštartuje PROFIN CAR Ostrá Lúka 2021, v poradí už tretí pretekársky víkend seriálu Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2021. 


Ani jedno športové podujatie sa nezaobíde bez prítomnosti médií. Z toho dôvodu bol zverejnený na web stránke www.profincar.sk v sekcii PAV – Hill Climb 2021 PRESS akreditačný formulár, ktorý musia všetci záujemcovia zo strany médií vyplniť a poslať mailom organizátorovi. Samozrejme spolu so žiadosťou treba zaslať aj kópiu novinárskeho preukazu. Bez jeho kópie nebude možné press akreditáciu akceptovať. Samozrejmosťou pre každého, komu bude akreditácia akceptovaná, je dodržiavanie všetkých aktuálne platných proti COVI-ových predpisov počas celého konania podujatia.


Dnešným dňom, čiže 3.5.2021, úderom polnoci zároveň končí aj prihlasovanie súťažiacich na podujatie. Aktuálne v zozname prihlásených organizátor eviduje už viac ako päťdesiatka jazdcov, pričom všetci veríme, že prihlásených bude po dnešnom dni ešte viac. Zoznam prihlásených ako aj samotnú prihlášku nájdete na web stránke http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php.


PROFIN CAR Ostrá Lúka 2021 sa bude konať v dňoch 7. – 9.5.2021 bez prítomnosti divákov. Upozorňujeme všetkých účastníkov podujatia, aby poctivo dodržiavali všetky proti pandemické opatrenia, dodržiavali predpísané odstupy a mali neustále prekryté horné dýchacie cesty. Buďme všetci zodpovední a nepokazme si sľubne sa rozbiehajúcu sezónu.


Miro Majláth
tlačový tajomník
PROFIN CAR Ostrá Lúka 2021  

Viac informácií

Spolupracujeme